System Unittron

Dr Warnke prowadzi od ponad 30 lat badania nad oddziaływaniem sił elektromagnetycznych na organizm ludzki, a w szczególności nad działaniem światła. Był on pierwszym naukowcem, który wykazał że przy zastosowaniu pulsujących pół magnetycznych występuje wzmożone wytwarzanie tlenku azotu (NO). W kręgach naukowych fenomen ten jest znany jako „efekt Warnke'ego”. Także obecnie powszechnie znany termin „elektrosmog” został wprowadzony przez jego zespół badawczy.
Warnke odkrywa natychmiastową reakcję człowieka na pola magnetyczne o specyficznej charakterystyce (fotografie termograficzne wykazują wzmożone ukrwienie i zwiększone ciśnienie parcjalne cząstek O²).
Unittron® BionMed® — nowoczesne, przenośne urządzenie łączące terapię światłem z polem magnetycznym. Po raz pierwszy zastosowano emitery fotonów plazmowych

Zasady działania  systemu Unittron :

Wszystko co istnieje w naturze podlega działaniu sił elektromagnetycznych. Siły te nie tylko spajają poszczególne elementy tworzące organizmy ale umożliwiają ich działanie. Energia elektromagnetyczna jest elementarną energią, która odgrywa decydującą rolę w procesach regeneracyjnych organizmu, jak również w krążeniu krwi. Właśnie fale elektromagnetyczne są językiem, w którym możemy porozumiewać się z naszym ustrojem. W czasie oddziaływania na ciało polem magnetycznym o właściwie dobranych częstotliwościach, przekazujemy mu odpowiednio zakodowaną energię i dostarczamy informacji dotyczących zdrowia. W ten sposób nawiązujemy dialog z tymi siłami w organizmie, które go tworzą i podtrzymują jego czynność. W tym przypadku chodzi o techniczne odtworzenie naturalnych funkcji organizmu, które mogą być zastosowane w celu polepszenia samopoczucia. Rewolucyjność medycyny bionicznej polega na tym, że udaje się zoptymalizować i zharmonizować tworzenie białek, zastąpić błędne funkcje właściwymi oraz zapobiec powstawaniu blokad lub je usunąć. W podobny sposób działa sama natura i od wielu setek milionów lat przebiega proces ewolucji.


Ta metoda pozwala wyeliminować , zahamować lub złagodzić :

Blizny ran skórnych, rany po oparzeniach i wrzodach
Zatorowość przy podwyższonej krzepliwości krwi
Nieżyt żołądka
Stany zapalne dróg rodnych
Zaburzenia czynności pęcherza moczowego i jelit
Obniżoną odporność, częste infekcje
Zaburzenia ciśnienia krwi
Migreny
Astmę
Dna moczanowa
Schorzenia stawów
Reumatyzm i inne zapalenia wielostawowe
Choroby Bechterew a i Sudeck a
Choroby Buergera noga palacza, zgorzel
Żylaki odbytu
Zapalenia żył
Obrzęki, krwiak (wchłanianie)
Grypę
Zapalenie cewki moczowej
Bóle fantomowe po amputacji kończyn
Wiąd rdzenia
Złamania kości i stawy rzekome
Dystorsje i kontuzje
Osteoporozę
Zwyrodnienie stawu biodrowego
Bezsenność
Dystonię wegetatywną

I wiele innych uciążliwych dolegliwości.